قبیله راش

شرکت راش ایران از ابتدای سال 1399 و با رویکردی خلاقانه قبیله راش را تشکیل داد. نمایندگانی که از لحاظ میزان فروش در بالاترین سطح قرار دارند و در طی سالیان گذشته تعهد وفادارانه آنها به برند و محصولات راش احراز شده است، بدنه اصلی قبیله راش را تشکیل می‌دهند. راش ترایب به عنوان یک تیم  قابل اعتماد، بازوی پیشران اقدامات و فعالیت‌های برند راش در ایران خواهد بود و می‌توان از آن به عنوان «خانواده راش ایران» نیز یاد کرد.

هدف از تعریف و تشکیل راش ترایب (rasch tribe)، بهره‌گیری از مزایای بیشمار رویکرد تیم محور و توانمندی‌های اعضای مجموعه و تقویت بدنه برند معتبر راش جهت دستیابی هر چه بیشتر به منافع جمعی این خانواده بزرگ است.

مجموعه آرینا از ابتدا و با توجه به همکاری‌های مستمر با شرکت راش ایران عضوی از قبیله راش است و با مشارکت حداکثری در برنامه‌ها و دوره‌های آموزشی سعی در ارتقاء هرچه بیشتردر تمامی حوزه‌ها را دارد تا بتواند به عنوان عضوی تاثیرگذار در پیشبرد اهداف تعیین شده نقش خود را به خوبی ایفا نماید.

در تاریخ ۲۲ خرداد ماه 99 اولین گردهمایی راش ترایب با حضور جمعی از نمایندگان برتر راش ایران برگزار شد. در این گردهمایی مدیران ارشد راش ایران آقایان ناطقی، آزادی وعقیلی درخصوص مسائل پیشروی شرکت و همچنین مقوله راش ترایب و مفهوم و اهداف کلی آن به بحث و گفتگو پرداختند.

بوت کمپ مهرماه 99 که اخیرا برگزار شد با محوریت دوره تخصصی Marketing 360  در ادامه برنامه‌های منسجم راش ترایب بوده است که آغازگر دوران تازه‌ای در حوزه فعالیت‌های اعضاء است.

در این اردوی تفریحی - آموزشی دوره تخصصی مارکتینگ 360 با هدف ارتقاء سطح دانش در حوزه بازاریابی و جایگاه‌یابی در 16 ساعت برگزار شد و شرکت‌کنندگان طی گفتگوهایی هدفمند به بررسی مشکلات و بهبود کیفیت خدمات پرداختند.