استانداردهای کاغذ دیواری راش آلمان
استاندارد CE

نشان CE

نشان CE مبتنی بر راهبردهای حاصل از قوانین اتحادیه اروپا می باشد و نشان می دهد محصول نهایی آزمایش شده و ایمن است. از اول ژانویه سال ۲۰۱۱ داشتن این نشان برای انواع کاغذ دیواری الزامی شده است و از این رو تمامی محصولات شرکت راش مطابق با راهنمایی های مرتبط اروپایی ومنطبق با EN 15102 تولید می شوند. این بدان معناست که تمامی الزامات و ویژگی هایی که پوشش های دیواری باید در رابطه با عملکرد در برابرآتش، انتشار فرمالدئید، مواد خطرناک، فلزات سنگین ومونومرهای وینیل کلرید داشته باشند، محقق شده اند.

 

 

 

استاندارد FSC

      امضای FSC

مهر کیفیت شورای جنگلداری یا FSC را می توان بر روی کاغذ دیواری های چاپ شده روی کاغذ یا آسترهای بی بافت راش یافت که نشان دهنده آن است که چوب استفاده شده برای تولید این محصولات از طریق شیوه های جنگلداری سازگار با محیط زیست و همگام با اصول مسئولیت پذیری اجتماعی تهیه شده اند. سیستم صدور گواهی نامه این سازمان استاندارد و درابعاد بین المللی شناخته شده می باشد وتضمین می کند که محصولات دارای این نشان در واقع از جنگل هایی حاصل شده اند که به شیوه ای مسئولانه مدیریت می شوند.

 

 

استاندارد ral       مهر کیفیت RAL

این نشان کیفیت به مصرف کنندگان اطمینان می بخشد که محصولاتی با کیفیت بالا و آزمایش شده را خریداری کرده اند. انجمن تضمین کیفیت آلمان (RAL)، آژانس فدرال محیط زیست، وزارت بهداشت و تولید کنندگان کاغذ دیواری، دست به دست هم داده اند تا مقررات جامعی را برای مدیریت کیفیت تنظیم کنند و این مقررات توسط یک نهاد بی طرف نظارت می شوند. در نتیجه، تولید کنندگانی مانند راش از مواد افزودنی مثل رنگدانه های سمی حاوی فلزات سنگین در رنگ های چاپی، کلر یا حلال های معطر، CFC ها و مونومر های وینیل کلرید به هیچ عنوان استفاده نمی کنند.