استانداردهای کاغذ دیواری راش آلمان
استاندارد CE

نشان CE

نشان CE مبتنی بر راهبردهای حاصل از قوانین اتحادیه اروپا است و نشان می‌دهد محصول نهایی آزمایش شده و ایمن است. از اول ژانویه سال ۲۰۱۱ داشتن این نشان برای انواع کاغذ دیواری الزامی شده است و از این رو تمامی محصولات شرکت راش مطابق با راهنمایی‌های مرتبط اروپایی ومنطبق با EN 15102 تولید می‌شوند. این بدان معناست که تمامی الزامات و ویژگی‌هایی که پوشش‌های دیواری باید در رابطه با عملکرد در برابرآتش، انتشار فرمالدئید، مواد خطرناک، فلزات سنگین ومونومرهای وینیل کلرید داشته باشند، محقق شده‌اند.

 

 

 

استاندارد FSC

      امضای FSC

مهر کیفیت شورای جنگلداری یا FSC را می‌توان بر روی کاغذ دیواری‌های چاپ شده روی کاغذ یا آسترهای بی‌بافت راش یافت که نشان دهنده آن است که چوب استفاده شده برای تولید این محصولات از طریق شیوه‌های جنگلداری سازگار با محیط زیست و همگام با اصول مسئولیت‌پذیری اجتماعی تهیه شده‌اند. سیستم صدور گواهینامه این سازمان استاندارد و درابعاد بین‌المللی شناخته شده است وتضمین می‌کند که محصولات دارای این نشان در واقع از جنگل‌هایی حاصل شده‌اند که به شیوه‌ای مسئولانه مدیریت می‌شوند.

 

 

استاندارد ral       مهر کیفیت RAL

این نشان کیفیت به مصرف‌کنندگان اطمینان می‌بخشد که محصولاتی با کیفیت بالا و آزمایش شده را خریداری کرده‌اند. انجمن تضمین کیفیت آلمان (RAL)، آژانس فدرال محیط زیست، وزارت بهداشت و تولید کنندگان کاغذ دیواری، دست به دست هم داده‌اند تا مقررات جامعی را برای مدیریت کیفیت تنظیم کنند و این مقررات توسط یک نهاد بی‌طرف نظارت می‌شوند. در نتیجه، تولید کنندگانی مانند راش از مواد افزودنی مثل رنگدانه‌های سمی حاوی فلزات سنگین در رنگ‌های چاپی، کلر یا حلال‌های معطر، CFC ها و مونومرهای وینیل کلرید به هیچ عنوان استفاده نمی‌کنند.