درباره مجموعه دکوراسیون داخلی آرینا

مجموعه دکوراسیون داخلی آرینا از سال 1388 در زمینه طراحی، اجرا و تامین پوشش‌های دیوار و کف فعالیت خود را در شهر مشهد آغاز کرد. از ابتدا با بررسی کمبودها، نیازها و چالش‌های حوزه دکوراسیون داخلی اولویت‌های مجموعه را اول بر ایجاد فضای همکاری سازنده و مشارکت دو‌طرفه با مشتریان، همکاران، معماران وطراحان داخلی و فعالین این حوزه بر پایه صداقت و تامین انتظارات، دوم ارائه سبد کاملی از محصولات دکوراسیون داخلی مانند کاغذ دیواری، پارکت، موکت و چمن مصنوعی از برندهای معتبر اروپایی، آمریکایی و ایرانی که هرکدام از نظر کیفیت، اصالت و قیمت با دقت در جزئیات بررسی می‌شوند و سوم همکاری با افراد متخصص و صادق برای ارائه اطلاعات درست و کافی از محصولات و همچنین خدمات اجرایی ضمانت شده قرار داده‌ایم.

راهبرد اصلی ما ایجاد حس رضایتمندی قلبی مشتریان است که براین اساس فعالیت‌ها و خدمات خود را برنامه‌ریزی می‌کنیم تا با تامین منافع حداکثری مصرف کننده نهایی این رضایتمندی را افزایش دهیم.

 

نمایندگی کاغذ دیواری راش آلمان در مشهد

آرینا سالها به عنوان یکی از نمایندگان فروش کاغذ دیواری راش آلمان در مشهد فعال بوده است و از سال 1392 نماینده انحصاری کاغذ دیواری راش در مشهد و همچنین یکی از اعضای اصلی و فعال قبیله راش (راش ترایب) از زمان تشکیل آن هستیم.

انجام پروژه‌های بزرگ از جمله هتل الزهرا، هتل آبان و هتل پردیسان مشهد و چندین پروژه دیگر در طی این سالها نتیجه همکاری ما با شرکت راش ایران بوده است.

ویدیو معرفی مجموعه آرینا